Geplaatst op:

Beursagenda MENA voorjaar 2019

Vanaf eind januari is er in de MENA-regio (Middle East and North Africa, Midden-Oosten en Noord-Afrika) weer een aantal grote beurzen die interessant kunnen zijn voor diverse Nederlandse topsectoren. Wij hebben deze voor u op een rijtje gezet.

Gulfood, Dubai - 17 t/m 21 februari 2019De Gulfood is ‘s werelds grootste food en beverage beurs. Dit jaar viert de beurs haar 24ste editie. Het jaarlijkse evenement is de tentoonstelling die de food en beverage handel in meer dan 120 landen bevordert op het gebied van smaak, innovatie en trends. Kijk voor meer informatie op www.gulfood.com.

AgraME, Dubai - 5 t/m 7 maart 2019AgraME is een internationaal B2B evenement met een focus op pluimvee, aquacultuur, horticultuur en innovatieve landbouwmachines en -technologie. Bezoekers komen van elk continent om nieuwe samenwerkingen aan te gaan. Kijk voor meer informatie op www.agramiddleeast.com.

Africa Food Manufacturing, Egypte; Cairo - 7 t/m 9 april 2019Het jaarlijkse evenement in Cairo, de Africa Food Manufacturing, is leidend op het gebied van voedselverwerkingindustrie. Het vertegenwoordigt diverse scala’s van verpakkingen en verwerkingsoplossingen wereldwijd. Het biedt een unieke mogelijkheid voor de hele regio om te vergaderen, netwerken, onderhandelen en zaken te doen. Kijk voor meer informatie op www.africa-foodmanufacturing.com.

Agro Food Oman, Muscat - 22 t/m 24 april 2019Agro Food Oman is gericht op de agricultuur en visserij in het land. Veel verschillende sectoren worden vertegenwoordigd waaronder machines, foodprocessing, (halal) voedsel en producten, visserij, kassenbouw, farming technologie en omgevingsmanagement. Ook vanuit Nederland zal er een focus zijn op deze beurs met een Holland Paviljoen. Kijk voor meer informatie op http://www.agro-oman.com//.

Iran Oil Show, Iran; Tehran - 1 t/m 4 mei 2019Voor de 24ste keer houdt Iran een internationale show voor verschillende sectoren als olie, gas, raffinage en petrochemische sector. Dankzij de diversiteit en het aantal deelnemers is dit evenement één van de belangrijkste olie en gas gebeurtenissen in de wereld. Kijk voor meer informatie op www.iran-oilshow.ir/English.

Iran Agro, Tehran, Iran – 18 t/m 21 juni 2019De Iran Agro wordt voor de 26ste keer georganiseerd in Tehran International Fairgrounds door de specialisten van de ‘German trade show’ en hun Iraanse partner Palar Samaneh. Nu de internationale sancties tegen Iran zijn versoepeld, is de verwachting dat de Iraanse agro-industrie een flinke groei zal doormaken. Kijk voor meer informatie op www.iran-agro.com.

Laatste nieuws

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

Wij gebruiken cookies. Learn more