Geplaatst op:

Beursagenda MENA voorjaar 2019

Vanaf eind januari is er in de MENA-regio (Middle East and North Africa, Midden-Oosten en Noord-Afrika) weer een aantal grote beurzen die interessant kunnen zijn voor diverse Nederlandse topsectoren. Wij hebben deze voor u op een rijtje gezet.

Gulfood, Dubai - 17 t/m 21 februari 2019De Gulfood is ‘s werelds grootste food en beverage beurs. Dit jaar viert de beurs haar 24ste editie. Het jaarlijkse evenement is de tentoonstelling die de food en beverage handel in meer dan 120 landen bevordert op het gebied van smaak, innovatie en trends. Kijk voor meer informatie op www.gulfood.com.

AgraME, Dubai - 5 t/m 7 maart 2019AgraME is een internationaal B2B evenement met een focus op pluimvee, aquacultuur, horticultuur en innovatieve landbouwmachines en -technologie. Bezoekers komen van elk continent om nieuwe samenwerkingen aan te gaan. Kijk voor meer informatie op www.agramiddleeast.com.

Africa Food Manufacturing, Egypte; Cairo - 7 t/m 9 april 2019Het jaarlijkse evenement in Cairo, de Africa Food Manufacturing, is leidend op het gebied van voedselverwerkingindustrie. Het vertegenwoordigt diverse scala’s van verpakkingen en verwerkingsoplossingen wereldwijd. Het biedt een unieke mogelijkheid voor de hele regio om te vergaderen, netwerken, onderhandelen en zaken te doen. Kijk voor meer informatie op www.africa-foodmanufacturing.com.

Agro Food Oman, Muscat - 22 t/m 24 april 2019Agro Food Oman is gericht op de agricultuur en visserij in het land. Veel verschillende sectoren worden vertegenwoordigd waaronder machines, foodprocessing, (halal) voedsel en producten, visserij, kassenbouw, farming technologie en omgevingsmanagement. Ook vanuit Nederland zal er een focus zijn op deze beurs met een Holland Paviljoen. Kijk voor meer informatie op http://www.agro-oman.com//.

Iran Oil Show, Iran; Tehran - 1 t/m 4 mei 2019Voor de 24ste keer houdt Iran een internationale show voor verschillende sectoren als olie, gas, raffinage en petrochemische sector. Dankzij de diversiteit en het aantal deelnemers is dit evenement één van de belangrijkste olie en gas gebeurtenissen in de wereld. Kijk voor meer informatie op www.iran-oilshow.ir/English.

Iran Agro, Tehran, Iran – 18 t/m 21 juni 2019De Iran Agro wordt voor de 26ste keer georganiseerd in Tehran International Fairgrounds door de specialisten van de ‘German trade show’ en hun Iraanse partner Palar Samaneh. Nu de internationale sancties tegen Iran zijn versoepeld, is de verwachting dat de Iraanse agro-industrie een flinke groei zal doormaken. Kijk voor meer informatie op www.iran-agro.com.

Laatste nieuws

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

maandag 29 juni 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

dinsdag 16 juni 2026

Gedreven door oranje

Het WK is in volle gang en heel Nederland kleurt oranje, de kleur van het Nederlands Elftal én van Jordex. Oranje staat voor energie, beweging en warmte.

woensdag 10 juni 2026

Rotterdamse haven onder druk: binnenvaart eist maatregelen

De druk op de Rotterdamse binnenvaart loopt op. In een scherpe oproep aan het Havenbedrijf waarschuwen tientallen partijen voor structurele problemen.

woensdag 10 juni 2026

Digitaal dossier: minder zoeken, meer doen

Iedereen kent het wel:die ene factuur die zoek is, een certificaat dat ergens in een mailbox verstopt zit of documenten die op drie verschillende plekken zijn

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

Wij gebruiken cookies. Learn more