Geplaatst op:

Bezoek congres De Nieuwe Zijderoute

Donderdag 27 september vindt het congres De Nieuwe Zijderoute plaats. Veel vragen rondom het Europees-Aziatische netwerk worden hier behandeld. Namens Jordex zal Julienne samen met Rutger aanwezig zijn.

Tijdens dit congres worden de laatste ontwikkelingen bekendgemaakt: de opkomende nieuwe verbindingen, welke routes verbeterde transittijden krijgen en in welke Europese productgroepen China interesse heeft. Verder komen er andere onderwerpen aan bod als gekoeld transport, de ontwikkeling van de factoren doorlooptijd en betrouwbaarheid en hoe schadeclaims voorkomen kunnen worden.

Naast het overbrengen van kennis, staat het delen van ervaringen onder een aantal verladers over de frequentie, prijs en vaardigheid ook centraal. In de volgende nieuwsbrief zullen wij de kennis vanuit het congres over de huidige situatie en ontwikkelingen op de Nieuwe Zijderoute met u delen.

Laatste nieuws

woensdag 02 september 2026

ACD verplicht voor Kenia

Nieuwe regels voor containerzendingen naar Kenia vragen om extra voorbereiding. ACD verplicht voor containerzendingen.

vrijdag 28 augustus 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

woensdag 26 augustus 2026

Europa wil aanpak voor laagwater

Laagwater is geen tijdelijk probleem meer. De ESC roept de Europese Commissie daarom op om met een Europees laagwaterplan te komen

woensdag 26 augustus 2026

Jordex Air Cargo opnieuw in de Top 50 van NL luchtvracht

Net als vorig jaar staan we met plek 41 stevig gevestigd in de top 50 van de grootste luchtvrachexpediteurs van Nederland.

woensdag 26 augustus 2026

Uitbreiding team Jordex: welkom nieuwe collega's

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis, ervaring en energie. De afgelopen periode zijn verschillende nieuwe collega's gestart bij Jordex.

woensdag 26 augustus 2026

Congestie Rotterdam verwacht in oktober

De druk op de Rotterdamse haven loopt richting het najaar verder op. Voor oktober wordt rekening gehouden met een nieuwe congestiegolf.

woensdag 05 augustus 2026

Havenstaking Rotterdam 4 september

FNV Havens heeft een havenstaking aangekondigd op vrijdag 4 september.

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

Wij gebruiken cookies. Learn more