Geplaatst op:

Blog Celeste: mijn eerste jaar Jordex

Op 1 september was het zo ver; precies één jaar geleden begon ik bij Jordex. Wat heb ik afgelopen jaar veel geleerd en meegemaakt… Tijd voor een terugblik!

Eén jaar geleden ben ik de uitdaging aangegaan; het opstarten van de Latijns-Amerika desk bij Jordex. Als Latijns-Amerika specialiste bedien ik samen met mijn collega's onze klanten met een volledige, gespecialiseerde en op maat gemaakte service voor Latijns-Amerika. Deze regio biedt veel zakelijke kansen, maar die gaan ook vaak gepaard met logistieke uitdagingen die de regio eigen maken. Om deze reden heeft Jordex specialisten in dienst die dé expertise in huis hebben van de vaargebieden die wij bedienen. Gezien mijn Latijns-Amerikaanse achtergrond dus echt een leuke kans voor mij!

Binnen mijn functie vind ik het contact met Nederlandse bedrijven, die zakendoen in Latijns-Amerika, het leukst. Het afgelopen jaar ben ik met veel verschillende bedrijven in contact gekomen, zowel import als export. Sommige hebben jarenlange ervaring in Latijns-Amerika, terwijl andere nog in de opstartfase zijn. Wat uw ervaring of behoefte ook is, samen met mijn collega’s sta ik graag klaar om u op logistiek gebied totaal te ontzorgen.

Voor mijn functie bezoek ik beurzen en maak ik mooie reizen, maar daarnaast heb ik het afgelopen jaar meer bijzondere momenten meegemaakt. Jordex is heel actief in het organiseren van evenementen, waardoor ik zowel collega’s als klanten en leveranciers op een informele manier leer kennen. Daarnaast biedt het voor mij de kans om Rotterdam steeds beter te ontdekken!

Overigens is er bij Jordex dit jaar veel reden om feest te vieren. Wij zijn niet alleen Het Vitaalste Bedrijf van Zuid-Holland, waarmee we in de running zijn om het Vitaalste Bedrijf van Nederland te worden, maar wij vieren ook het 30-jarig bestaan van Jordex! Eind deze maand staan wij uitgebreid stil bij dit jubileum en organiseren wij een gezellige feestavond voor alle medewerkers en zijn of haar partners.

Heeft u nu juist een vraag over de lokale wetgeving omtrent import of export in Latijns-Amerika? Ik zet graag mijn kennis in en betrek ons agentennetwerk om u zo goed mogelijk te kunnen informeren. Ook via mijn maandelijkse blog en Latijns-Amerika nieuwsbrief houd ik u graag op de hoogte over de laatste ontwikkelingen in de regio. Deze facetten binnen mijn werkveld maken mijn baan uitdagend en vind ik erg leuk om te doen.

Laatste nieuws

dinsdag 26 mei 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

donderdag 21 mei 2026

Toenemende druk op wereldwijde zeeroutes

De druk op internationale scheepvaartroutes neemt toe. Zowel bij het Panamakanaal als in de Straat van Hormuz lopen wachttijden, kosten en onzekerheden op.

donderdag 21 mei 2026

Uitbreiding team Jordex: Kenny, Rowen en Jurian

Bij Jordex zitten we niet stil. Terwijl de logistieke wereld altijd in beweging is, blijven ook wij bouwen aan een sterk team.

donderdag 21 mei 2026

Nieuwe kilometerheffing wegtransport per juli 2026

Per juli 2026 worden in Europese landen nieuwe regels ingevoerd voor vrachtverkeer. Daarbij krijgen vervoerders te maken met een kilometerheffing.

donderdag 21 mei 2026

Jordex opent kantoor in Veerhaven Rotterdam

Rhoon als kloppend hart, Rotterdam als sprekend gezicht.

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

Wij gebruiken cookies. Learn more