Geplaatst op:

China Customs Advanced Manifest aangepast

Goederen van, naar of via China verschepen? Per 1 juni is het China Customs Advanced Manifest (CCAM) aangepast. Het EORI en BTW-nummer van de importeur of exporteur dient nu ook vermeld te worden.

De Chinese douane moet 24 uur voor vertrek van het schip uit de laadhaven, weten wat er aan boord geladen is. Om aan de eisen van de Chinese douane te voldoen, is het van belang dat wij tijdig de juiste gegevens in ons bezit hebben. Het manifest moet naast een nauwkeurige beschrijving van de lading, inclusief gewicht en aantal stuks, de volgende informatie bevatten:

Consignor’s company code (Mandatory)
Consignor’s phone number (Mandatory)
Consignor’s Authorized Economic Operator (AEO) status (Optional)
Consignee’s company name (Mandatory)
Consignee’s company code  (Mandatory if Consignee is not “TO ORDER”)
Consignee’s phone number (Mandatory if Consignee is not “TO ORDER”)
Name of contact person for Consignee (Mandatory if Consignee is not “TO ORDER”)
Phone number of contact person for consignee (Mandatory if Consignee is not “TO ORDER”)
Consignee’s Authorized Economic Operator (AEO) status (Optional)
Notify Party’s company code (Mandatory if Consignee is “TO ORDER”)
Notify Party’s phone number (Mandatory if Consignee is “TO ORDER”)

Heeft u meer vragen over het China Customs Advanced Manifest (CCAM)? Neem dan contact op met één van de specialisten van Jordex.

Laatste nieuws

dinsdag 21 oktober 2025

Out of Gauge Cargo: Specialistische maatwerk

Out of Gauge (OOG) cargo gaat over goederen die groter, langer of zwaarder zijn dan wat een standaardcontainer aankan.

maandag 20 oktober 2025

Achterstanden havens Rotterdam en Antwerpen door stakingen

Containerhavens in Rotterdam en Antwerpen liggen onder druk door stakingen, demonstraties en storm. Schepen wachten, terminals vol tot eind oktober

vrijdag 17 oktober 2025

Uitbreiding team Jordex: Demi, Lorenzo, Britt en Sebastiaan

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

donderdag 16 oktober 2025

Nieuw in JIT: AI Chat vindt je zending razendsnel!

We maken het je graag makkelijker. Daarom introduceren we AI Chat – je slimme assistent binnen het Jordex shipment overview.

donderdag 16 oktober 2025

VS voert heffingen in voor schepen met Chinese connectie

Sinds 14 oktober gelden in de VS nieuwe heffingen op Chinese schepen om de Chinese scheepsbouw te ontmoedigen.

dinsdag 14 oktober 2025

Jordex ploegsponsor WielerZesdaagse

Van 2 t/m 7 december 2025 verandert Rotterdam Ahoy in een arena vol topsport, spektakel en snelheid en is Jordex opnieuw ploegsponsor.

woensdag 08 oktober 2025

Staking sjorbedrijven Rotterdamse haven

In de Rotterdamse haven is woensdagmiddag 8 oktober een 48-uursstaking gestart bij sjorbedrijven.

dinsdag 23 september 2025

Uitbreiding Team Jordex:  Puk, Luciano, Milan en Matthijs

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor

Wij gebruiken cookies. Learn more