Geplaatst op:

De beste prestaties tijdens Harbour Run 2017

Hardlopen door het haventerrein, klauteren over containers en worstelen door vele havenattributen. Een bijzondere ervaring, want de obstacle run biedt toegang tot gebieden die normaal gesproken niet publiekelijk toegankelijk zijn!

Het begrip in de Rotterdamse haven, de Harbour Run, vond afgelopen zondag 8 oktober plaats. Tijdens de jubileumeditie werd het 10-kilometerslange parcour onderbroken door maar liefst 33 obstakels.  Mede dankzij de wekelijkse trainingen bij Jordex waren onze deelnemers voorbereid en hebben zij stuk voor stuk het beste van zichzelf laten zien.

Desondanks blijven de hindernissen gedurende de run een uitdaging. De meest verrassende obstakels zijn we tegen het lijf gelopen; van tijgeren onder een laaghangend net tot aan de hoogste beklimmingen over natte wanden. Wij kijken terug op een spectaculaire en plezierige dag!

Laatste nieuws

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

donderdag 23 april 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

donderdag 09 april 2026

Hoge vraag zorgt voor druk op luchtvrachtcapaciteit

De wereldwijde luchtvrachtmarkt staat momenteel onder druk. De aanhoudend hoge vraag zorgt ervoor dat capaciteit snel wordt ingevuld en tarieven stijgen.

dinsdag 07 april 2026

Wegvervoerders slaan handen ineen tegen wachttijden ECT

Oplopende wachttijden zorgen voor onrust in het containervervoer. Vervoerders uit Rotterdam vragen om snellere doorstroming, gesprekken met ECT volgen opnieuw

vrijdag 10 april 2026

Voorzichtig herstel in de Straat van Hormuz

Na het staakt-het-vuren tussen de VS en Iran is de Straat van Hormuz tijdelijk weer open voor scheepvaart.

dinsdag 17 maart 2026

CER-TEX: wat betekent dit voor jouw import en logistiek?

Op 2 maart heeft de EU een grote stap gezet in het digitaliseren van grensprocessen. Met CER-TEX wordt het invoerproces een stuk sneller en efficiënter.

dinsdag 17 maart 2026

Jordex x Delft Solar Team

Jordex is een partnership aangegaan met het Delft Solar Team en daar zijn we best trots op. Wij gaan het team ondersteunen als dé logistieke partner.

Wij gebruiken cookies. Learn more