Geplaatst op:

Een nieuw jaar, een nieuwe blog

Bent u benieuwd naar wat er achter de schermen speelt bij Jordex? Vanaf heden zal ik mijn ervaringen die ik als Latijns-Amerika specialist opdoe met u delen middels mijn blog. Zo blijft u op de hoogte van de ontwikkelingen en mijlpalen die wij dankzij onze klanten in de regio behalen.

Graag maak ik gebruik van deze gelegenheid om mijzelf kort aan u voor te stellen. Sinds september versterk ik het Jordex sales team in mijn functie als Business Development Latin America. Dankzij woon-, studie- en werkervaring over de hele wereld ben ik zeer internationaal georiënteerd, waardoor Jordex als Global Transport Management Specialist de perfecte werkomgeving biedt voor mijn internationale ambities.

Mijn passie voor Latijns-Amerika komt voort uit mijn persoonlijke én professionele achtergrond in de regio. Ik ben in Mexico geboren, van Peruaans (en Nederlands) bloed en heb een groot deel van mijn jeugd in Bolivia gewoond. Ook heeft de regio mijn hart verder veroverd door mijn vorige functie als Area Manager voor Latijns-Amerika op het gebied van internationale handelsbevordering. Bruggen slaan tussen Nederland en Latijns-Amerika is wat ik het liefst doe. Ik ben dan ook zeer enthousiast om samen met u de activiteiten van Jordex in Latijns-Amerika uit te breiden!

Om het nieuwe jaar gelijk goed te beginnen zal ik, samen met Jordex Business Development Director Peter Kuijper, in januari onze agenten en klanten in Brazilië, Argentinië en Chili bezoeken.  Uiteraard zal ik u in mijn volgende blog op de hoogte stellen van de bevindingen van deze reis. Indien u  input wenst te leveren voor deze reis of vragen heeft die ik tijdens deze reis voor u uit kan zoeken, dan hoor ik dat graag. U kunt mij bereiken via cf@jordex.com of telefonisch 010 3037305.

Ik wens u een succesvol nieuwjaar toe en hoop op een mooie samenwerking met u in 2017!

Laatste nieuws

dinsdag 26 mei 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

donderdag 21 mei 2026

Toenemende druk op wereldwijde zeeroutes

De druk op internationale scheepvaartroutes neemt toe. Zowel bij het Panamakanaal als in de Straat van Hormuz lopen wachttijden, kosten en onzekerheden op.

donderdag 21 mei 2026

Uitbreiding team Jordex: Kenny, Rowen en Jurian

Bij Jordex zitten we niet stil. Terwijl de logistieke wereld altijd in beweging is, blijven ook wij bouwen aan een sterk team.

donderdag 21 mei 2026

Nieuwe kilometerheffing wegtransport per juli 2026

Per juli 2026 worden in Europese landen nieuwe regels ingevoerd voor vrachtverkeer. Daarbij krijgen vervoerders te maken met een kilometerheffing.

donderdag 21 mei 2026

Jordex opent kantoor in Veerhaven Rotterdam

Rhoon als kloppend hart, Rotterdam als sprekend gezicht.

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

Wij gebruiken cookies. Learn more