Geplaatst op:

Eindejaarsgeschenk 2023

De feestdagen staan voor de deur. De tijd van warmte, gezelligheid en samenzijn met de mensen die je liefhebt. Helaas is dit niet voor iedereen vanzelfsprekend. Al jaren kiezen wij er daarom voor om onze kerstgeschenken een maatschappelijke bestemming te geven.

Er zijn te veel mensen die het minder goed hebben. Voor hen heeft deze dagen van bezinning en verbinding een andere betekenis. Ook hen gunnen wij een mooi 2024 zodat zij dankbaar kunnen zijn en hun wensen uit kunnen spreken om in het nieuwe jaar te vervullen.

Dit jaar doneren wij het symbolische bedrag van € 10.000 aan het KWF Kankerbestrijding via de actiepagina van Ruud Maaskant die zich volgend jaar voor zevende keer op rij in gaat zetten voor deze fantastische organisatie tijdens de Alpe d’HuZes. Daarnaast zullen we meerdere bedrijven en deelnemers voor mooie initiatieven sponsoren.

Graag bedanken we jou voor het vertrouwen van het afgelopen jaar. Wij wensen jou en je collega's een liefdevol en succesvol nieuwjaar. In 2024 staan we weer voor jou en de mensen die het minder goed hebben klaar!

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

dinsdag 16 juni 2026

Gedreven door oranje

Het WK is in volle gang en heel Nederland kleurt oranje, de kleur van het Nederlands Elftal én van Jordex. Oranje staat voor energie, beweging en warmte.

woensdag 10 juni 2026

Rotterdamse haven onder druk: binnenvaart eist maatregelen

De druk op de Rotterdamse binnenvaart loopt op. In een scherpe oproep aan het Havenbedrijf waarschuwen tientallen partijen voor structurele problemen.

woensdag 10 juni 2026

Digitaal dossier: minder zoeken, meer doen

Iedereen kent het wel:die ene factuur die zoek is, een certificaat dat ergens in een mailbox verstopt zit of documenten die op drie verschillende plekken zijn

dinsdag 23 juni 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

Wij gebruiken cookies. Learn more