Geplaatst op:

Gulfood 2023

Ook dit jaar kijken wij met succes terug op het bezoek aan de Gulfood, de meest toonaangevende internationale vakbeurs voor voedingsmiddelen, non-alcoholische dranken en gerelateerde sectoren. Het is een jaarlijks terugkerend event, maar door de internationale belangstelling voor ons ook nog steeds overweldigend. De Gulfood is 's werelds grootste voedingsbeurs in Dubai waarbij wij van alles te weten komen over onze klanten en hun producten. Zij tonen namelijk de nieuwste producten en diensten op het gebied van voedsel en dranken. Met plezier proeven wij hier de nieuwe gerechten en komen wij alles te weten over de nieuwste culinaire trends.

Met een team van 6 collega’s hebben wij een week lang doorgebracht in Verenigde Arabische Emiraten. Niet alleen voor de Gulfood, maar om ook een bezoek te brengen aan onze kantoren in Dubai en Abu Dhabi. Een perfecte combinatie!

maandag 08 december 2025

Uitbreiding team Jordex: Fleur, Jurriaan, Meike

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 09 december 2025

Tijdelijke vertraging bij keuringen van gevogelte

Importeurs van veterinaire of keurplichtige goederen kunnen op dit moment te maken krijgen met langere doorlooptijden bij de keuringen.

maandag 08 december 2025

Wachttijden lopen op: wegvervoerders trekken aan de bel

Het is extreem druk in de Rotterdamse haven, waardoor ritten van wegvervoerders vertragen of zelfs stilvallen.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

woensdag 03 december 2025

ETS-toeslag stijgt per 1 januari 2026

Per 2024 is de maritieme sector toegetreden tot de EU ETS. In 2024 is 40% van de CO2-uitstoot belast, in 2025 70% en vanaf 1 januari 2026 de volle 100%.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Yannick en Valentina

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

Wij gebruiken cookies. Learn more