Geplaatst op:

Hartverwarmende reacties op donaties

Dankzij de stemmen van onze relaties hebben wij het Nationaal Ouderenfonds, KWF Kankerbestrijding, Kinderen Kankervrij en Familiehuis Daniel den Hoed een warm hart toe kunnen dragen. In plaats van een gebruikelijk eindejaarsgeschenk hebben wij een donatie overgemaakt. Deze goede doelen maken hun dankbaarheid kenbaar in de volgende citaten:

"Samen met bedrijven zoals het uwe zet het Nationaal Ouderenfonds zich in voor een samenleving waarin iedere oudere telt. Daarom werken we iedere dag met hart en ziel aan: het voorkomen en bestrijden van eenzaamheid; het vergroten van zelfredzaamheid en empowerment van kwetsbare ouderen."

"Iedereen verdient een morgen. We zijn daarom erg blij dat Jordex ons weer ondersteunt en daarmee opstaat tegen kanker. Met deze gift investeert uw bedrijf in leven: u draagt bij aan wetenschappelijk kankeronderzoek, voorlichting en ondersteuning van kankerpatiënten."

"Door middel van uw steun kan er vernieuwend onderzoek en andere activiteiten op het gebied van kinderkanker worden gedaan. Deze onderzoeken maken het mogelijk om met minder pijn en strijd, meer genezing en een hogere kwaliteit van leven op latere leeftijd te verwezenlijken."

Bij het selecteren van de goede doelen hebben wij onze medewerkers gevraagd welke organisaties zij een warm hart toedragen. De bovenstaande organisaties kwamen het meest voor. Naar alle overige organisaties die aangedragen zijn, hebben wij een donatie van € 50,- overgemaakt.

Ook wij willen u bedanken dat we samen veel gezichten blij hebben kunnen maken.

Laatste nieuws

maandag 05 oktober 2026

EUDR komt eraan: ben jij voorbereid?

De Europese Ontbossingsverordening (EUDR) komt eraan. De invoering is uitgesteld, maar de nieuwe verplichtingen voor bedrijven blijven staan.

maandag 05 oktober 2026

Golden Week: Vijf leuke weetjes

Terwijl wij de herfst ingaan, trekken miljoenen Chinezen eropuit. Deze nationale vakantieweek is ingevoerd om binnenlands toerisme en consumptie te stimuleren

maandag 05 oktober 2026

Uitbreiding team Jordex: Joey, Robin, Marcel, Ivo & Nathalie

We blijven in beweging. De afgelopen maand zijn er vijf nieuwe collega's gestart. Van projects en douane tot data en customer service.

maandag 05 oktober 2026

Van oceaanvaart tot het Oceanium van Diergaarde Blijdorp

Wist je dat het zeewater in het Oceanium van Diergaarde Blijdorp afkomstig is uit de Atlantische Oceaan? Maersk neem schoon water mee aan boord.

dinsdag 29 september 2026

Laagwatertoeslag ingevoerd

Het waterpeil van de Rijn heeft een historisch dieptepunt bereikt. Door de uitzonderlijk lage waterstanden kunnen binnenvaartschepen minder lading meenemen.

donderdag 17 september 2026

Minder schepen door het Panamakanaal

Het Panamakanaal is een belangrijke schakel tussen de Atlantische en de Grote Oceaan. Zo’n 5% van de wereldwijde zeehandel passeert via deze vaarroute.

donderdag 17 september 2026

Jordex Projects en Chartering bestaat 6 jaar

Zes jaar geleden begon Jordex Projects & Chartering, oftewel JPC. Sindsdien zijn er heel wat bijzondere ladingen, routes en projecten voorbijgekomen.

woensdag 16 september 2026

Wachturen: meer dan alleen de lostijd

Wachturen bij wegtransport ontstaan door wachttijd bij laden of lossen en kunnen extra kosten veroorzaken.

Wij gebruiken cookies. Learn more