Geplaatst op:

In gesprek met de dames van Inside Sales

Met een dosis ervaring van de importafdeling, versterkt Arianne nu de salesafdeling. Samen met Julienne staat zij klaar voor al uw importaanvragen. De hoogste tijd voor een kijkje achter de schermen!

Samen met Julienne, die tevens een marketingachtergrond heeft, vormen zij het perfecte team om u te adviseren op het gebied van importaanvragen. Wij stelden de dames een aantal vragen:

Wat maakt het werk op de Inside Sales leuk? Arianne vertelt: ‘Ik kwam er afgelopen week achter dat ik al 10 jaar werkzaam ben in de logistieke sector en beoefen het vak nog steeds met passie. Het klantcontact maakt mijn werk leuk en veelzijdig.’ Julienne vult aan: ‘Het meedenken met de klant maakt het werk uitdagend. Wij stellen ons altijd ten doel om een passende oplossing te bieden voor de zending.’

Hoe staan jullie de klant dagelijks te dienst? Julienne zegt: 'Als wij een aanvraag ontvangen, zetten wij deze bij diverse partijen uit. Wij kunnen de goederen per zee-, lucht-, weg- of treintransport vervoeren. Op basis van de specifieke wensen van de klant doen we vervolgens een voorstel. Hierbij streven we ernaar om dezelfde dag de offerte te sturen en denken wij graag met de klant mee.'

'Ons agentennetwerk stelt ons in de gelegenheid om de klant wereldwijd te kunnen bedienen. Gezien het tijdsverschil tussen de verschillende continenten zijn we op bepaalde momenten afhankelijk van de agent om snel een offerte toe te kunnen sturen,' vertelt Arianne.

Hebben jullie nog een weetje voor de lezer? ‘Ja’, roepen de dames tegelijk. ‘Wist u dat wij ook LCL-zendingen per zee en trein kunnen verzorgen? Als de zending geen hele container vult, kunnen wij ervoor zorgen dat deze wordt gecombineerd met andere zendingen met dezelfde bestemming.'

Heeft u vragen of wilt u meer informatie over de mogelijkheden voor het importeren van uw goederen? Onze dames Arianne en Julienne staan dagelijks klaar om u te adviseren.

Laatste nieuws

dinsdag 10 februari 2026

Jordex Agencies: Eén jaar onderweg, volle kracht vooruit!

Een jaar geleden zette de Jordex Group een nieuwe koers uit met de opening van Jordex Agencies. Een spannende stap, maar wel één precies op het juiste moment.

dinsdag 10 februari 2026

Vijf dingen om te weten over Ramadan

De Ramadan is voor miljoenen mensen wereldwijd een periode van bezinning, saamhorigheid en tradities. In 2026 is de Ramadan 17 februari tot 19 maart.

maandag 09 februari 2026

Storm Golf van Biskaje ontregelt scheepvaart

Zware stormen in de Golf van Biskaje veroorzaken momenteel vertragingen in de internationale scheepvaart. Schepen onderbreken hun reis of maken een omweg.

maandag 09 februari 2026

Vrijhandel met India: kansen voor logistiek en export

EU en India sluiten vrijhandelsakkoord. Lagere heffingen en nieuwe kansen voor Europese export van onder andere auto’s, machines, en farmaproducten.

maandag 09 februari 2026

Chinees Nieuwjaar 2026: vijf feiten die je moet weten

Op 17 februari 2026 begint het Chinees Nieuwjaar en start het Jaar van het Paard. Wat maakt deze tijd zo bijzonder? Dit zijn vijf feiten die je moet weten.

dinsdag 10 februari 2026

Uitbreiding team Jordex: Luna en Thimon

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 13 januari 2026

Team Jordex Facts 2025

In 2025 stond ontwikkeling in mensen, kennis en vitaliteit centraal. We hebben het jaar vormgegeven, alle cijfers onder de loep genomen.

dinsdag 13 januari 2026

Beperkingen Euromax vanaf 16 januari

ECT stapt op 17 januari 2026 over op een nieuw TOS op de Euromax. Om deze overgang goed uit te voeren worden de terminalactiviteiten vanaf 16 januari beperkt.

Wij gebruiken cookies. Learn more