Geplaatst op:

In gesprek met onze reefer specialist Ferdi

Ferdi is al bijna vijf jaar Account Manager op ons Export Department en heeft een zeer divers klantenbestand van bedrijven die temperatuurgevoelige lading exporteren. Met zijn expertise is hij de aangewezen persoon om u te assisteren bij het wereldwijd vervoeren van uw bederfelijke goederen; van het leggen van contacten tot het vinden van de juiste routing. In dit artikel stellen we Ferdi een aantal vragen over zijn specialisme. Wat komt er allemaal kijken bij jouw functie als Business Development Manager Reefers? Ik ben verantwoordelijk voor alle temperatuur gecontroleerde lading die Jordex verscheept. Naast mijn commerciĂ«le taken draag ik zorg voor het operationele proces en houd ik nauw contact met de rederijen om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen in de reefer markt. Via diverse kanalen volg ik de laatste trends in de Rotterdamse haven omtrent temperatuur gecontroleerde lading en innovaties omtrent reefers. Wat vind jij leuk aan de reefer branche? De lading die verscheept wordt, heeft vaak nĂ©t wat meer aandacht nodig dan goederen die verscheept worden in een standaard container. Vooral bij groenten en fruit kan een aantal graden meer of minder of net iets te veel of te weinig verse lucht een enorm verschil maken in de kwaliteit van de goederen bij aankomst. Wat verwacht je van de toekomst binnen deze branche? De vraag naar reefers wordt steeds groter, omdat de units zelf ook steeds geavanceerder worden. Er zijn al rederijen die reefers aanbieden waarmee met een app de temperatuur en locatie gemonitord kan worden gedurende de reis. Ook bestaan er zogenaamde controlled athmosphere reefers die ervoor zorgen dat het rijpingsproces van bijvoorbeeld fruit wordt stopgezet. Dit zorgt ervoor dat ook fruitsoorten die voorheen niet geschikt waren voor de ‘langere transit’ nu wel per reefer verscheept kunnen worden.

Laatste nieuws

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

dinsdag 16 juni 2026

Gedreven door oranje

Het WK is in volle gang en heel Nederland kleurt oranje, de kleur van het Nederlands Elftal én van Jordex. Oranje staat voor energie, beweging en warmte.

woensdag 10 juni 2026

Rotterdamse haven onder druk: binnenvaart eist maatregelen

De druk op de Rotterdamse binnenvaart loopt op. In een scherpe oproep aan het Havenbedrijf waarschuwen tientallen partijen voor structurele problemen.

woensdag 10 juni 2026

Digitaal dossier: minder zoeken, meer doen

Iedereen kent het wel:die ene factuur die zoek is, een certificaat dat ergens in een mailbox verstopt zit of documenten die op drie verschillende plekken zijn

dinsdag 23 juni 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

Wij gebruiken cookies. Learn more