Geplaatst op:

Jordex Air bestaat 5 jaar!

Vijf jaar geleden ruilde onze Jan Dits de Maas in voor de grachten, het Songfestival voor SAIL, de stad van Paul de Leeuw voor de stad van André Hazes, 010 voor 020 en containerschepen voor vliegtuigen om Jordex Air Cargo op te richten. Er is één ding dat hij nog altijd in zijn hart draagt, zijn liefde voor Feyenoord. Het beeld wat heerst van een Amsterdamse dandy heeft Jan nooit aangenomen. Hij doet zijn werk nog steeds met opgestroopte mouwen, één van de redenen voor het succes van de afgelopen jaren. Zo kijkt Jan terug op het afgelopen jaar en dit kun je de volgende 5 jaar van hem en zijn team verwachten!

𝑡𝒂𝒂𝒔𝒕 π’π’π’“π’Žπ’‚π’π’† π’›π’†π’π’…π’Šπ’π’ˆπ’†π’ 𝒅𝒐𝒆𝒏 π’‹π’–π’π’π’Šπ’† 𝒗𝒆𝒆𝒍 𝒑𝒓𝒐𝒋𝒆𝒄𝒕𝒆𝒏. 𝑾𝒂𝒕 π’Šπ’” 𝒉𝒆𝒕 π’ˆπ’‚π’‚π’‡π’”π’•π’† 𝒑𝒓𝒐𝒋𝒆𝒄𝒕 𝒗𝒂𝒏 𝒉𝒆𝒕 π’‚π’‡π’ˆπ’†π’π’π’‘π’†π’ 𝒋𝒂𝒂𝒓? Naast dat we heel veel exclusieve auto’s naar het Midden-Oosten hebben gevlogen, hebben we een bijzonder project naar Nieuw-Zeeland gedaan. Een stuk machinery van 12 meter lang, 2,30 meter breed en 1,80 meter hoog hebben we in Amsterdam geladen en via Singapore naar Melbourne gevlogen. Door de exceptionele afmetingen kon het stuk niet normaal geladen worden, maar ging dit met een speciale nose loader, dus via de neus van het vliegtuig. Vanaf Melbourne is het stuk per truck naar de eindbestemming gebracht.

𝑢𝒑 π’˜π’†π’π’Œ 𝒔𝒖𝒄𝒄𝒆𝒔 𝒃𝒆𝒏 𝒋𝒆 𝒉𝒆𝒕 π’Žπ’†π’†π’”π’• 𝒕𝒓𝒐𝒕𝒔? In 2022 kwamen we als grote nieuwkomer in de IATA Top-100 binnen. DΓ© ranking in de luchtvrachtsector. Met een volumestijging van 27%, wat goed is voor bijna 300 ton, is ons luchtvrachtkantoor in 2023 weer tien plaatsen gestegen. Volgende maand komt de lijst van 2024 uit, waarin we verwachten de lijst weer hogerop te beklimmen. De snelle groei is bevorderd door onder andere het aantal projectladingen en foodstuff zendingen. Voor Foodstuff zendingen faciliteren wij koel en/of vriesopslag om vervolgens deze temperatuur gecontroleerde goederen, die door hun beperkte houdbaarheid snel en betrouwbaar transport verlangen, op het juiste moment via de lucht te versturen.

π‘Ύπ’†π’π’Œπ’† π’Žπ’Šπ’‹π’π’‘π’‚π’π’†π’ π’Œπ’–π’π’π’†π’ π’˜π’† 𝒅𝒆 π’Œπ’π’Žπ’†π’π’…π’† π’—π’Šπ’‹π’‡ 𝒋𝒂𝒂𝒓 𝒗𝒂𝒏 𝑱𝒐𝒓𝒅𝒆𝒙 π‘¨π’Šπ’“ π‘ͺπ’‚π’“π’ˆπ’ π’—π’†π’“π’˜π’‚π’„π’‰π’•π’†π’? Naast een verdubbeling van het team willen we onze klantportefeuille uitbreiden met mooie kwalitatieve en leuke klanten. Klanten die bij het Jordex DNA passen en waar we trots op kunnen zijn. Een plaats in de top-50 van de IATA top-100 staat ook hoog op onze verlanglijst.

dinsdag 26 mei 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

donderdag 21 mei 2026

Toenemende druk op wereldwijde zeeroutes

De druk op internationale scheepvaartroutes neemt toe. Zowel bij het Panamakanaal als in de Straat van Hormuz lopen wachttijden, kosten en onzekerheden op.

donderdag 21 mei 2026

Uitbreiding team Jordex: Kenny, Rowen en Jurian

Bij Jordex zitten we niet stil. Terwijl de logistieke wereld altijd in beweging is, blijven ook wij bouwen aan een sterk team.

donderdag 21 mei 2026

Nieuwe kilometerheffing wegtransport per juli 2026

Per juli 2026 worden in Europese landen nieuwe regels ingevoerd voor vrachtverkeer. Daarbij krijgen vervoerders te maken met een kilometerheffing.

donderdag 21 mei 2026

Jordex opent kantoor in Veerhaven Rotterdam

Rhoon als kloppend hart, Rotterdam als sprekend gezicht.

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

Wij gebruiken cookies. Learn more