Geplaatst op:

Jordex opent kantoor Dubai

Jordex opent een vierde vestiging. Naast het hoofdkantoor in Rotterdam, een kantoor in Abu Dhabi en het onlangs geopende luchtvrachtkantoor in Amsterdam, komt er nu Jordex Global in Dubai..

Dubai heeft zich ontplooid als dé hub tussen Azië, Afrika en Europa. Het Emiraat is niet meer afhankelijk van de olie-industrie en de gediversifieerde economie groeit razendsnel. Door de centrale ligging verbindt het niet alleen verschillende werelden, maar zijn ook de Northern Emirates goed te bedienen. Een gebied dat ook volop in ontwikkeling is.

We merken dat onze klanten behoefte hebben aan een fysiek kantoor in Dubai. Onze backoffice zal nog steeds bediend worden vanuit Abu Dhabi, maar met een kantoor in Dubai zijn we dichter bij onze klanten en kunnen we hen nog sneller en beter van dienst zijn. We zullen ons gaan vestigen in de Jumeirah Lake Towers (JLT). De tachtig torens staan in een freezone waar veel handelsactiviteiten plaatsvinden. Op 15 december openen we onze deuren.

Jordex Global Dubai wordt een lokaal kantoor met Dennis Noordijk als general manager. Dennis is bij Jordex Shipping & Forwarding in Rotterdam begonnen en vijf jaar geleden naar Abu Dhabi geëmigreerd om Jordex Global op te starten. Naast hem gaan er nog twee nieuwe medewerkers aan de slag. Deze medewerkers hebben jaren ervaring in de regio en zijn bekend met de cultuur.

De Rotterdamse mentaliteit heeft Dennis meegenomen naar het Midden-Oosten. Als Jordex zijn we altijd op zoek naar vooruitgang. Alleen de allerbeste service is goed genoeg om de wereld te veroveren. Niet lullen, maar poetsen. Ondanks dat ze daar in een heel andere cultuur leven, kunnen onze klanten deze instelling zeker waarderen.

Laatste nieuws

maandag 05 oktober 2026

EUDR komt eraan: ben jij voorbereid?

De Europese Ontbossingsverordening (EUDR) komt eraan. De invoering is uitgesteld, maar de nieuwe verplichtingen voor bedrijven blijven staan.

maandag 05 oktober 2026

Golden Week: Vijf leuke weetjes

Terwijl wij de herfst ingaan, trekken miljoenen Chinezen eropuit. Deze nationale vakantieweek is ingevoerd om binnenlands toerisme en consumptie te stimuleren

maandag 05 oktober 2026

Uitbreiding team Jordex: Joey, Robin, Marcel, Ivo & Nathalie

We blijven in beweging. De afgelopen maand zijn er vijf nieuwe collega's gestart. Van projects en douane tot data en customer service.

maandag 05 oktober 2026

Van oceaanvaart tot het Oceanium van Diergaarde Blijdorp

Wist je dat het zeewater in het Oceanium van Diergaarde Blijdorp afkomstig is uit de Atlantische Oceaan? Maersk neem schoon water mee aan boord.

dinsdag 29 september 2026

Laagwatertoeslag ingevoerd

Het waterpeil van de Rijn heeft een historisch dieptepunt bereikt. Door de uitzonderlijk lage waterstanden kunnen binnenvaartschepen minder lading meenemen.

donderdag 17 september 2026

Minder schepen door het Panamakanaal

Het Panamakanaal is een belangrijke schakel tussen de Atlantische en de Grote Oceaan. Zo’n 5% van de wereldwijde zeehandel passeert via deze vaarroute.

donderdag 17 september 2026

Jordex Projects en Chartering bestaat 6 jaar

Zes jaar geleden begon Jordex Projects & Chartering, oftewel JPC. Sindsdien zijn er heel wat bijzondere ladingen, routes en projecten voorbijgekomen.

woensdag 16 september 2026

Wachturen: meer dan alleen de lostijd

Wachturen bij wegtransport ontstaan door wachttijd bij laden of lossen en kunnen extra kosten veroorzaken.

Wij gebruiken cookies. Learn more