Geplaatst op:

Komt u naar de Clinic Vitaal 2017?

Heeft u ook baat bij gezonde en fitte medewerkers of heeft u goede voornemens voor het nieuwe jaar? Meld u dan aan voor de clinic 'Toppresteren op de Werkvloer’ om het succes te proeven.

Bij een nieuw jaar horen nieuwe voornemens. Samen met u willen wij daarom fit het nieuwe jaar in! Op vrijdag 27 januari 2017 organiseren wij in samenwerking met BeLife Human Performance Center de Clinic Vitaal 2017 'Toppresteren op de Werkvloer’.

Vanaf 15.00 uur kunt u in de fitnessruimte van Jordex kennismaken met de trainingen die onze medewerkers hebben ondergaan. Voormalig volleybalinternational en oud-bondscoach Edwin Benne zal in zijn clinic 'Werken is Topsport' de focus leggen op de mentale aspecten van topsport aan de hand van voorbeelden uit de praktijk, modellen, theorieën en de 'wetten' van de topsport.

Klinisch inspanningsfysioloog Jorn Bakker zal in zijn clinic 'HIIT' daarentegen de theorie van de High Intensity Interval Training aan de praktijk koppelen. Een laatste meta-analyse en bestaande literatuur met daarin de fysiologische normwaarden voor een correcte HIIT worden met u doorgenomen. Tevens zal er door middel van een ademgasanalyse een HIIT worden uitgevoerd, waarin u wordt meegenomen in de fysiologische respons op deze trainingsprikkel.

Aansluitend nodigen wij u graag uit om het nieuwe jaar in te luiden onder het genot van een hapje en drankje in de Jordex bar. Ben u enthousiast en wilt u samen met ons een goede start van het nieuwe jaar maken? Geef u dan op door een mail te sturen naar info@jordex.com.

Laatste nieuws

maandag 05 oktober 2026

EUDR komt eraan: ben jij voorbereid?

De Europese Ontbossingsverordening (EUDR) komt eraan. De invoering is uitgesteld, maar de nieuwe verplichtingen voor bedrijven blijven staan.

maandag 05 oktober 2026

Golden Week: Vijf leuke weetjes

Terwijl wij de herfst ingaan, trekken miljoenen Chinezen eropuit. Deze nationale vakantieweek is ingevoerd om binnenlands toerisme en consumptie te stimuleren

maandag 05 oktober 2026

Uitbreiding team Jordex: Joey, Robin, Marcel, Ivo & Nathalie

We blijven in beweging. De afgelopen maand zijn er vijf nieuwe collega's gestart. Van projects en douane tot data en customer service.

maandag 05 oktober 2026

Van oceaanvaart tot het Oceanium van Diergaarde Blijdorp

Wist je dat het zeewater in het Oceanium van Diergaarde Blijdorp afkomstig is uit de Atlantische Oceaan? Maersk neem schoon water mee aan boord.

dinsdag 29 september 2026

Laagwatertoeslag ingevoerd

Het waterpeil van de Rijn heeft een historisch dieptepunt bereikt. Door de uitzonderlijk lage waterstanden kunnen binnenvaartschepen minder lading meenemen.

donderdag 17 september 2026

Minder schepen door het Panamakanaal

Het Panamakanaal is een belangrijke schakel tussen de Atlantische en de Grote Oceaan. Zo’n 5% van de wereldwijde zeehandel passeert via deze vaarroute.

donderdag 17 september 2026

Jordex Projects en Chartering bestaat 6 jaar

Zes jaar geleden begon Jordex Projects & Chartering, oftewel JPC. Sindsdien zijn er heel wat bijzondere ladingen, routes en projecten voorbijgekomen.

woensdag 16 september 2026

Wachturen: meer dan alleen de lostijd

Wachturen bij wegtransport ontstaan door wachttijd bij laden of lossen en kunnen extra kosten veroorzaken.

Wij gebruiken cookies. Learn more