Geplaatst op:

Maak kennis met onze nieuwe toppers

Onze medewerkers zijn gedreven vakmensen die met passie werken in de wereld van transport en logistiek. Maak kennis met onze nieuwe talenten Samanta en Quinten.

Samanta Bogers Samanta is een geboren Rotterdammer en wordt ook wel onze motormuis genoemd. Met een dosis financiële ervaring in de logistiek versterkt zij sinds kort onze afdeling finance. Wanneer Samanta niet aan het werk is, legt zij het circuit graag af op de motor. Zandvoort, Assen en Spa staan nog op haar verlanglijstje.

Quinten Vlug Quinten vervult sinds kort de functie Air Freight Operations Manager bij Jordex Air Cargo in Amsterdam. Na ruim 20 jaar ervaring in de luchtvaart en verschillende rollen te hebben vervuld, hoopt hij zijn plekje te hebben gevonden bij het luchtvrachtkantoor van Jordex. In zijn vrije tijd is Quinten in de sportschool te vinden en zit hij als trouwe supporter van FC Utrecht graag in het stadion.

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

donderdag 23 april 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

donderdag 09 april 2026

Hoge vraag zorgt voor druk op luchtvrachtcapaciteit

De wereldwijde luchtvrachtmarkt staat momenteel onder druk. De aanhoudend hoge vraag zorgt ervoor dat capaciteit snel wordt ingevuld en tarieven stijgen.

dinsdag 07 april 2026

Wegvervoerders slaan handen ineen tegen wachttijden ECT

Oplopende wachttijden zorgen voor onrust in het containervervoer. Vervoerders uit Rotterdam vragen om snellere doorstroming, gesprekken met ECT volgen opnieuw

vrijdag 10 april 2026

Voorzichtig herstel in de Straat van Hormuz

Na het staakt-het-vuren tussen de VS en Iran is de Straat van Hormuz tijdelijk weer open voor scheepvaart.

dinsdag 17 maart 2026

CER-TEX: wat betekent dit voor jouw import en logistiek?

Op 2 maart heeft de EU een grote stap gezet in het digitaliseren van grensprocessen. Met CER-TEX wordt het invoerproces een stuk sneller en efficiënter.

dinsdag 17 maart 2026

Jordex x Delft Solar Team

Jordex is een partnership aangegaan met het Delft Solar Team en daar zijn we best trots op. Wij gaan het team ondersteunen als dé logistieke partner.

Wij gebruiken cookies. Learn more