Geplaatst op:

Met een kabelbaan over de Coolsingel?

Tijdens de Rotterdamse Dakendagen kun je met een zipline van de Bijenkorf, over de Coolsingel, naar het WTC. Stap van het randje van de Bijenkorf en laat u langzaam via een katrol van het ene punt naar het andere punt glijden.

Het is zowel een ode aan de toekomst, waarin alle daken met elkaar verbonden kunnen worden, als aan het verleden. In de jaren zeventig was er ook een tijdelijke kabelbaan boven de Coolsingel.

Met de zipline over de Coolsingel duurt 10 minuten en er kunnen dagelijks ongeveer zesendertig mensen mee. Het kost 50 euro. Wie een Dakpas heeft, betaalt 45 euro. De Rotterdamse Dakendagen vinden dit jaar plaats van 31 mei tot en met 2 juni.

Tijdens dit event stellen meer dan zestig daken zich open voor activiteiten, tours en evenementen. Voor jong en oud is er van alles te beleven! Kijk voor meer info op www.rotterdamsedakendagen.nl.

Laatste nieuws

dinsdag 13 januari 2026

Team Jordex Facts 2025

In 2025 stond ontwikkeling in mensen, kennis en vitaliteit centraal. We hebben het jaar vormgegeven, alle cijfers onder de loep genomen.

dinsdag 13 januari 2026

Beperkingen Euromax vanaf 16 januari

ECT stapt op 17 januari 2026 over op een nieuw TOS op de Euromax. Om deze overgang goed uit te voeren worden de terminalactiviteiten vanaf 16 januari beperkt.

maandag 12 januari 2026

Uitbreiding team Jordex: Floris en Ernest

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

maandag 12 januari 2026

Tien gouden regels voor zakendoen in de Golfregio

Zakendoen in de Golfregio vraagt om meer dan alleen een goed product of dienst. De culturele en zakelijke spelregels verschillen van Europa.

maandag 08 december 2025

Uitbreiding team Jordex: Fleur, Jurriaan, Meike

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 09 december 2025

Tijdelijke vertraging bij keuringen van gevogelte

Importeurs van veterinaire of keurplichtige goederen kunnen op dit moment te maken krijgen met langere doorlooptijden bij de keuringen.

maandag 08 december 2025

Wachttijden lopen op: wegvervoerders trekken aan de bel

Het is extreem druk in de Rotterdamse haven, waardoor ritten van wegvervoerders vertragen of zelfs stilvallen.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

Wij gebruiken cookies. Learn more