Geplaatst op:

Neem deel en steun het goede doel

Dit jaar gaat Ruud Maaskant samen met de Rotterdam Fund Racers opnieuw de strijd aan voor de overwinning op kanker tijdens de Alpe d’HuZes. Samen willen zij zoveel mogelijk fondsen werven door het organiseren van deze fundraising evenementen.

De Rotterdam Fund Racers is een netwerk van Rotterdamse ondernemers die vanuit het hart iets terug wil doen voor de samenleving. Ook dit jaar fietsen zij onder het motto 'Opgeven is geen optie' mee tijdens de Alpe d'HuZes. Ruud wil dit jaar maar liefst zes keer de roemruchte berg l' Alpe d’Huez beklimmen.

Om geld in te zamelen voor de KWF Kankerbestrijding en Hospice Lansingerland organiseren de Rotterdamse ondernemers een Walking Charity Dinner op dinsdag 29 mei bij Brasserie en Wijnbar Muller & Co. Daarnaast vindt er op zondag 1 juli een nieuwe editie van de Jordex Fund Racing Tour plaats; het Jordex wielerevent met een fietstocht door het mooie natuurgebied in de nabije omgeving van Rhoon.

Voor zowel reservering van een plek voor het Walking Charity Dinner als deelname aan de Jordex Fund Racing vragen de Rotterdam Fund Racers een donatiebedrag van 100 euro per persoon. U kunt als bedrijf en relatie van Jordex bijdragen aan de opbrengst van Ruud en de Rotterdam Fund Racers voor de KWF Kankerbestrijding door u aan te melden voor (één van) deze evenementen via communication@jordex.com.

Kunt u er tijdens deze evenementen niet bij zijn, maar wilt u Ruud toch steunen? Dan kunt u een vrije donatie overmaken op de actiepagina van Ruud

Laatste nieuws

maandag 08 december 2025

Uitbreiding team Jordex: Fleur, Jurriaan, Meike

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 09 december 2025

Tijdelijke vertraging bij keuringen van gevogelte

Importeurs van veterinaire of keurplichtige goederen kunnen op dit moment te maken krijgen met langere doorlooptijden bij de keuringen.

maandag 08 december 2025

Wachttijden lopen op: wegvervoerders trekken aan de bel

Het is extreem druk in de Rotterdamse haven, waardoor ritten van wegvervoerders vertragen of zelfs stilvallen.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

woensdag 03 december 2025

ETS-toeslag stijgt per 1 januari 2026

Per 2024 is de maritieme sector toegetreden tot de EU ETS. In 2024 is 40% van de CO2-uitstoot belast, in 2025 70% en vanaf 1 januari 2026 de volle 100%.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Yannick en Valentina

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

Wij gebruiken cookies. Learn more