Geplaatst op:

Ontdek onze nieuwe gezichten

Deze maand zijn er drie nieuwe medewerkers gestart op drie verschillende afdelingen en heeft David uit Abu Dhabi de switch gemaakt naar Nederland. Lees meer over hun functie, ervaring en wat zij graag doen in hun vrije tijd.

David Binder Na ruim 6,5 jaar de rol als Inside Sales Representative te hebben vervuld bij Jordex Global in Abu Dhabi, is David weer terug in zijn hometown. David zal zijn carrière voortzetten bij Jordex in Rhoon als Account Manager Export. David houdt van reizen en brengt in het weekend graag tijd door met zijn vrienden en familie in Rotterdam, nu hij weer herenigd is.

Femke Vos Na een “uitstapje” naar het expeditie werk te hebben gemaakt is Femke toch weer terug naar waar haar roots en passie liggen, Declarant zijn! Als Customs Specialist zet zij ziel en zaligheid in om alle douane vraagstukken op te lossen. Femke richt zich vooral op de importaanvragen. Verder is Femke moeder van twee prachtige meisjes en spendeert ze haar vrije tijd dan ook graag met haar gezin om mooie herinneringen te maken die goud waard zijn.

Lynn Priester Met de ervaring als aanspreekpunt voor expediteurs en warehousemedewerkers op de customer service bij een bedrijf waar voornamelijk Polymeren werden opgeslagen, neemt Lynn nu de rol als Customer Service bij Jordex waar. In haar vrije brengt zij graag tijd door met haar 2-jarige zoontje Deon, vrienden en is Lynn vaak in de sportschool te vinden.

Stephan Gevaert Met bijna 10 jaar ervaring in het afhandelen van import zeevrachtzendingen bij verschillende expediteurs, is Stephan nu als Account Manager verantwoordelijk voor de afhandeling van Importzendingen in het team van Mark van Dartelen. In zijn vrije tijd brengt hij graag tijd door met zijn gezin, zit hij regelmatig op de wielrenfiets en bezoekt hij graag een wedstrijdje van Sparta.

dinsdag 17 maart 2026

CER-TEX: wat betekent dit voor jouw import en logistiek?

Op 2 maart heeft de EU een grote stap gezet in het digitaliseren van grensprocessen. Met CER-TEX wordt het invoerproces een stuk sneller en efficiënter.

dinsdag 17 maart 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

dinsdag 17 maart 2026

Jordex x Delft Solar Team

Jordex is een partnership aangegaan met het Delft Solar Team en daar zijn we best trots op. Wij gaan het team ondersteunen als dé logistieke partner.

maandag 16 maart 2026

Golfcrisis zet wereldwijde containervaart onder druk

Omgeleide containerstromen uit de Golfregio zorgen voor extra druk op alternatieve havens, waardoor er congestie dreigt bij grote overslaghubs in Azië.

maandag 16 maart 2026

Uitbreiding team Jordex: Stefan, Jimmy en Kimon

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 17 maart 2026

Havens aan het roer: de snelst groeiende

Niet elke haven bouwt eeuwenlang aan haar reputatie. Sommige groeien in enkele decennia uit tot wereldspelers, zoals de Port of Ningbo-Zhoushan.

dinsdag 10 februari 2026

Jordex Agencies: Eén jaar onderweg, volle kracht vooruit!

Een jaar geleden zette de Jordex Group een nieuwe koers uit met de opening van Jordex Agencies. Een spannende stap, maar wel één precies op het juiste moment.

dinsdag 10 februari 2026

Vijf dingen om te weten over Ramadan

De Ramadan is voor miljoenen mensen wereldwijd een periode van bezinning, saamhorigheid en tradities. In 2026 is de Ramadan 17 februari tot 19 maart.

Wij gebruiken cookies. Learn more