Geplaatst op:

Overzicht verschoven beurzen Golfregio

Zoals ieder jaar stonden er ook dit jaar veel grote beurzen gepland in de Golfregio. Door de coronapandemie zijn er veel verschoven naar volgend jaar. Bekijk het overzicht.

AgraME is een internationaal B2B evenement met een focus op pluimvee, aquacultuur, horticultuur en innovatieve landbouwmachines en -technologie. Bezoekers komen van elk continent om nieuwe samenwerkingen aan te gaan. De beurs stond dit jaar gepland op 3-5 maart in Dubai, maar is uitgesteld tot 21-22 juni 2021.
Expo 2020 zou dit jaar als eerste land in het Midden-Oosten georganiseerd worden door Dubai. Het wordt gezien als één van de belangrijkste internationale events voor heropbouw van internationale samenwerkingen en handel na de coronacrisis. De Expo 2020 Dubai vindt nu plaats van 1 oktober 2021 tot 31 maart 2022. Ondanks het feit dat het event in 2021 plaatsvindt, blijft de naam Expo 2020.
Ook de Gulfood, ‘s werelds grootste food and beverage beurs is uitgesteld tot het jaar 2021. Het jaarlijkse evenement is de tentoonstelling die de food en beverage handel in meer dan 120 landen beinvloedt op het gebied van smaak, innovatie en trends. De beurs zal gehouden worden van 7-9 november 2021 in Dubai.
VIV MEA, die al eerder uitgesteld was naar eind augustus/begin september 2020, is nogmaals uitgesteld. De nieuwe beursdata zijn 22-24 november 2021. De beurs vindt plaats in Abu Dhabi en richt zich op bedrijven uit het Midden-Oosten en de Afrikaanse regio. Door de wijzigingen vindt de beurs niet meer gelijktijdig plaats met de GFIA.
Saudi Agriculture and Aquaculture in Riyadh is uitgesteld naar 18-21 oktober 2021. De beursorganisator initieert in samenwerking met de Nederlandse ambassade voor die tijd wel een aantal seminars.

Laatste nieuws

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

woensdag 15 juli 2026

Komkommertijd? Niet in de logistiek.

De zomer is begonnen. Koffers gaan richting de zon, maar ondertussen blijven de komkommers gewoon onderweg. En dat zijn er nogal wat.

woensdag 15 juli 2026

Uitbereiding team Jordex: Davey en Dennis

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis en nieuwe energie. Davey en Dennis zijn gestart bij Jordex en brengen allebei mooie ervaring mee.

vrijdag 10 juli 2026

Wereldwijde havencongestie piekt

Meer dan 10% van de wereldwijde containervloot lag begin juli vast door extreme havencongestie. Het hoogste niveau in vier jaar.

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

dinsdag 14 juli 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

Wij gebruiken cookies. Learn more