Geplaatst op:

Slechte bereikbaarheid havens in het zuiden van Brazilië

Wegens regen en sterke wind in Brazilië zijn de havens in het zuiden van het land de afgelopen dagen slecht bereikbaar. De haven van Itajai ligt sinds afgelopen zaterdag operationeel gezien stil. Ook andere havens zijn getroffen door de slechte weersomstandigheden, waaronder Rio Grande, Itapoa, en Navegantes. Door hoge golven kunnen schepen momenteel de betreffende havens niet bereiken.

Ook  voor de export van het land is dit slecht nieuws. Itajaí is één van de belangrijkste havens voor reefers en de huidige omstandigheden zullen de export van belangrijke Braziliaanse producten, zoals vlees, beperken.

Neem voor vragen of meer informatie contact op met uw bekende contactpersoon van Jordex.

Laatste nieuws

dinsdag 26 mei 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

donderdag 21 mei 2026

Afvaarten geschrapt vanuit het Verre Oosten

Door overcapaciteit op diverse vaarroutes hebben rederijen zogenoemde blank sailings aangekondigd. Hierbij worden geplande afvaarten geschrapt.

donderdag 21 mei 2026

Toenemende druk op wereldwijde zeeroutes

De druk op internationale scheepvaartroutes neemt toe. Zowel bij het Panamakanaal als in de Straat van Hormuz lopen wachttijden, kosten en onzekerheden op.

donderdag 21 mei 2026

Uitbreiding team Jordex: Kenny, Rowen en Jurian

Bij Jordex zitten we niet stil. Terwijl de logistieke wereld altijd in beweging is, blijven ook wij bouwen aan een sterk team.

donderdag 21 mei 2026

Nieuwe kilometerheffing wegtransport per juli 2026

Per juli 2026 worden in Europese landen nieuwe regels ingevoerd voor vrachtverkeer. Daarbij krijgen vervoerders te maken met een kilometerheffing.

donderdag 21 mei 2026

Jordex opent kantoor in Veerhaven Rotterdam

Rhoon als kloppend hart, Rotterdam als sprekend gezicht.

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

Wij gebruiken cookies. Learn more