Geplaatst op:

Steun elkaar tijdens coronacrisis

"Let een beetje op elkaar", dat zijn de inmiddels befaamde woorden uit de toespraak van premier Mark Rutte. Nederland komt massaal met mooie initiatieven om elkaar te helpen. Zo kunnen we elkaar steunen:

Bestel eten bij je favoriete restaurant

De horeca doet er alles aan om zich staande te houden nu restaurants verplicht hun deuren hebben gesloten. Om toch nog wat te verdienen en klanten de vertrouwde service te bieden, bezorgen veel restaurants. Bestel eten bij je favoriete restaurant en laat het bezorgen of haal het af. Koks of bedieningsmedewerkers die normaal in hun vrije tijd graag wielrennen, fietsen nu rond met bestellingen. Doen ze dit niet? Koop dat een cadeaubon die je inlevert wanneer ze weer open zijn. Je kunt dit doen via het restaurant zelf of het platform rederestaurants.nl. Koop een bos bloemen Kwekers en bloemisten roepen Nederland massaal op om een bosje bloemen niet te laten staan. Door de uitbraak van het coronavirus zijn er bijna geen mensen op de veiling te vinden en hebben veel bloemisten hun winkel moeten sluiten. Meer dan de helft van de bloemen wordt niet verkocht en vernietigd. Koop een mooie bos bloemen; maakt het thuiswerken gezelliger en ruikt lekker! #buyflowersnottoiletpaper[video width="1280" height="720" mp4="https://jordex.com/wp-content/uploads/2020/03/buyflowersnottoiletpaper.mp4"][/video] Steun lokale en kleine ondernemers Terwijl de supermarkten leeg gehamsterd worden, hebben kleine winkeliers en producenten het lastig. Door het wegvallen van de horeca zijn zij een deel van hun afzetmarkt kwijt. Door voorzorgsmaatregelen en personeelstekort hebben sommige kleine ondernemers hun deuren ook gesloten. Support hen door te winkelen bij lokale en kleine ondernemers of bestel online. #supportyourlocals Stuur ouderen een kaartje Nu bewoners van verzorgingstehuizen geen bezoek meer mogen ontvangen en veel activiteiten afgelast zijn, is het een eenzame tijd voor oudere mensen. Laat weten dat je aan ze denkt door een kaartje te sturen. Kinderen zitten thuis, maak een tekening en samen de kaart. Wordt een Coronahelper Zwakke, kwetsbare en zieke mensen kunnen in deze tijd wel wat hulp gebruiken. Denk aan boodschappen doen, de hond uitlaten of medicijnen ophalen bij de apotheek. Door je aan te melden bij Coronahelpers kun je iets doen voor een ander.

Laatste nieuws

dinsdag 21 oktober 2025

Out of Gauge Cargo: Specialistische maatwerk

Out of Gauge (OOG) cargo gaat over goederen die groter, langer of zwaarder zijn dan wat een standaardcontainer aankan.

maandag 20 oktober 2025

Achterstanden havens Rotterdam en Antwerpen door stakingen

Containerhavens in Rotterdam en Antwerpen liggen onder druk door stakingen, demonstraties en storm. Schepen wachten, terminals vol tot eind oktober

vrijdag 17 oktober 2025

Uitbreiding team Jordex: Demi, Lorenzo, Britt en Sebastiaan

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

donderdag 16 oktober 2025

Nieuw in JIT: AI Chat vindt je zending razendsnel!

We maken het je graag makkelijker. Daarom introduceren we AI Chat – je slimme assistent binnen het Jordex shipment overview.

donderdag 16 oktober 2025

VS voert heffingen in voor schepen met Chinese connectie

Sinds 14 oktober gelden in de VS nieuwe heffingen op Chinese schepen om de Chinese scheepsbouw te ontmoedigen.

dinsdag 14 oktober 2025

Jordex ploegsponsor WielerZesdaagse

Van 2 t/m 7 december 2025 verandert Rotterdam Ahoy in een arena vol topsport, spektakel en snelheid en is Jordex opnieuw ploegsponsor.

woensdag 08 oktober 2025

Staking sjorbedrijven Rotterdamse haven

In de Rotterdamse haven is woensdagmiddag 8 oktober een 48-uursstaking gestart bij sjorbedrijven.

dinsdag 23 september 2025

Uitbreiding Team Jordex:  Puk, Luciano, Milan en Matthijs

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor

Wij gebruiken cookies. Learn more