Geplaatst op:

Succesvolle dag tijdens de Wereldhavendagen

Het grootste jaarlijkse maritieme evenement van Nederland vond vorige week plaats; de Wereldhavendagen. Samen met relaties genoten wij van een exclusieve excursie tijdens de 40ste editie.

Rotterdam toverde het weekend de gehele stad om in het teken van “de haven”. Het spektakel trok ook dit jaar weer honderdduizenden bezoekers. Samen met relaties hebben wij genoten van een indrukwekkende dag.

Na ontvangst op de SS Rotterdam, volgde een exclusieve rondleiding op de APM Terminal van Maasvlakte II. Deze volledig geautomatiseerde terminal opende speciaal voor dit evenement haar deuren om de activiteiten eens van dichtbij te bekijken. Met een rondvaart over het festivalterrein hebben we de dag gezamenlijk afgesloten onder het genot van lekkere hapjes en drankjes.

Dankzij de komst van vele relaties hebben wij enorm genoten en willen wij alle aanwezigen dan ook bijzonder bedanken. Bekijk de foto’s van het evenement op onze Facebook-pagina.

Laatste nieuws

donderdag 16 juli 2026

Lage waterstanden: wat verandert er voor jouw zending?

Door lage waterstanden op de Nederlandse rivieren verandert de binnenvaart. Lees wat dit betekent voor capaciteit, planning en transportkosten.

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

woensdag 15 juli 2026

Komkommertijd? Niet in de logistiek.

De zomer is begonnen. Koffers gaan richting de zon, maar ondertussen blijven de komkommers gewoon onderweg. En dat zijn er nogal wat.

woensdag 15 juli 2026

Uitbereiding team Jordex: Davey en Dennis

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis en nieuwe energie. Davey en Dennis zijn gestart bij Jordex en brengen allebei mooie ervaring mee.

vrijdag 10 juli 2026

Wereldwijde havencongestie piekt

Meer dan 10% van de wereldwijde containervloot lag begin juli vast door extreme havencongestie. Het hoogste niveau in vier jaar.

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

dinsdag 14 juli 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

Wij gebruiken cookies. Learn more