Geplaatst op:

Tyfoons treffen Shenzhen

Shenzhen is getroffen door de twee tyfoons In-Fa en Cempaka. De benodigde veiligheidsmaatregelen die als gevolg van de tyfoons genoodzaakt zijn om uit te voeren, kunnen mogelijk voor congestie zorgen.

Om de veiligheid op de terminal te waarborgen kunnen de havenactiviteiten worden stilgelegd, met verstoringen, achterstanden en vertragingen als gevolg. Vooralsnog is de Da Chan Bay nog in bedrijf. Sinds maandagmiddag heeft de terminal in de haven van Yantian de landzijdige havenactiviteiten neergelegd. Wanneer de terminal weer volledig operationeel zal zijn is nog niet duidelijk.

Er is echter nog onzekerheid over de vraag of tropische storm In-Fa uiteindelijk kan samensmelten met tropische storm Cempaka onder het Fujiwhara effect. Het fenomeen doet zich meestal voor wanneer twee stormen 800 tot 1.000 km van elkaar verwijderd zijn. In-Fa en Cempaka zijn momenteel 2.000 km van elkaar verwijderd.

Er is ook een tyfoon onderweg naar Ningbo, naar verwachting komt die dit weekend 25-26 juli aan bij de kust.

Neem voor vragen over uw transport contact op met uw Jordex contactpersoon.

Laatste nieuws

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

woensdag 15 juli 2026

Komkommertijd? Niet in de logistiek.

De zomer is begonnen. Koffers gaan richting de zon, maar ondertussen blijven de komkommers gewoon onderweg. En dat zijn er nogal wat.

woensdag 15 juli 2026

Uitbereiding team Jordex: Davey en Dennis

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis en nieuwe energie. Davey en Dennis zijn gestart bij Jordex en brengen allebei mooie ervaring mee.

vrijdag 10 juli 2026

Wereldwijde havencongestie piekt

Meer dan 10% van de wereldwijde containervloot lag begin juli vast door extreme havencongestie. Het hoogste niveau in vier jaar.

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

dinsdag 14 juli 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

Wij gebruiken cookies. Learn more