Geplaatst op:

Uitbreiding team Jordex: Kevin, Erik, Xaviera, Felicia, Chantal, Brett en Adem.

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. We stellen graag enkele van onze nieuwe collega’s voor.

Kevin van der Sluis is, evenals Erik, werkzaam als Customs Specialist. Per toeval kwam Kevin, na het afronden van de middelbare school, terecht in de logistieke branche. Al snel werd het hem duidelijk dat zijn interesse uitging naar alle douane-gerelateerde zaken in deze wereld. Hetgene wat hem hier het meest in aanspreekt, is dan ook de diversiteit. Geen enkele dag is hetzelfde. Kevin gaat, naast het werk, graag met zijn gezin op pad en schroomt niet om een bezoek te brengen aan een goed concert of festival.

Erik is begonnen als Customs Specialist. Na zijn opleiding tot Manager Havenlogistiek aan het STC heeft hij inmiddels meer dan 15 jaar ervaring opgedaan als douane declarant. Momenteel woont Erik in Oud-Beijerland. In zijn vrije tijd speelt hij graag een potje voetbal op zaterdagmiddag en gaat hij ook regelmatig hardlopen.

Xaviera is gestart als Content Creative en heeft hierin haar passie voor creativiteit gevonden. Na drie jaar met veel plezier in dezelfde functie bij Feyenoord Rotterdam te hebben gewerkt, ruilde ze het voetbal in voor de logistieke wereld. In haar vrije tijd is ze vaak in de keuken aan het bakken, houdt ze van lezen, lunchen of uit eten gaan en kijkt ze ook graag naar voetbal. Kortom: zij omarmt het leven met veel positiviteit en gezelligheid. Het liefst deelt ze deze momenten met haar familie en vrienden, want voor haar draait alles om het creëren van mooie herinneringen samen.

Felicia Gundlach is als Import Representative begonnen. Ze heeft haar studie tot schoonheidsspecialiste afgerond en is daarna doorgestroomd naar het STC, waar ze haar diploma als medewerker havenlogistiek heeft behaald. Na acht jaar werkzaam te zijn geweest bij Orionco, is ze nu actief in haar huidige functie. In haar vrije tijd is Felicia vaak te vinden in het zwembad of traint ze voor Hyrox.

Chantal werkt als Customer Service Representative. Ze is 30 jaar oud en woont samen met haar vriend en zoontje van 1,5 jaar in Hellevoetsluis. Hoewel Chantal haar studie Grafisch Vormgever heeft afgerond, werkt ze al meer dan 10 jaar in de logistiek, in diverse functies. Gedurende deze tijd heeft ze ontdekt welke functie het beste bij haar past, en dat blijkt al bijna 6 jaar Customer Service & Documentatie te zijn. Wat haar het meeste aanspreekt in deze functie, is de diversiteit en het helpen van klanten. In haar vrije tijd houdt ze zich graag bezig met pilates. Daarnaast gaat ze graag op pad met haar gezin en geniet ze van de momenten met familie en vrienden. Ook het kijken van series en het luisteren naar muziek behoren tot haar vele hobby's. Het laatste doet ze dan ook het liefst in combinatie met een goed festival.

Brett is als Import Representative begonnen. Met een afgeronde opleiding aan het STC als coördinator havenlogistiek en werkervaring als expediteur is de logistieke wereld voor hem niet nieuw. Een grote hobby van Brett is voetbal. Dit speelt hij dan ook op ‘hoog’ niveau en rolt hij van het veld de sportschool in. Wanneer hij niet aan het voetballen is of in de sportschool staat, is hij met zijn vrienden te vinden om gezellig een drankje te doen of te genieten van een goed festival.

Adem Kat werkt als Business Development Manager Air Freight. In 2010 begon hij, naast zijn studie, in de luchtvracht. Sindsdien heeft hij zijn kennis op dit gebied verder uitgebreid. Adem is een echte sportliefhebber: hij kijkt graag voetbal en houdt er zelf ook van om te bewegen en tijd door te brengen met zijn gezin.

dinsdag 14 april 2026

Nederlandse schepen in afwachting in Hormuz

Onzekerheid blijft rond Nederlandse schepen in de Straat van Hormuz. Bijna honderd schepen wachten op duidelijkheid.

donderdag 23 april 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

maandag 13 april 2026

Uitbreiding team Jordex: Anass en Samirah

Nieuwe gezichten, nieuwe energie! Bij Jordex blijven we bouwen aan ons team en daar horen natuurlijk ook nieuwe collega’s bij. We stellen ze graag aan je voor

donderdag 09 april 2026

Hoge vraag zorgt voor druk op luchtvrachtcapaciteit

De wereldwijde luchtvrachtmarkt staat momenteel onder druk. De aanhoudend hoge vraag zorgt ervoor dat capaciteit snel wordt ingevuld en tarieven stijgen.

dinsdag 07 april 2026

Wegvervoerders slaan handen ineen tegen wachttijden ECT

Oplopende wachttijden zorgen voor onrust in het containervervoer. Vervoerders uit Rotterdam vragen om snellere doorstroming, gesprekken met ECT volgen opnieuw

vrijdag 10 april 2026

Voorzichtig herstel in de Straat van Hormuz

Na het staakt-het-vuren tussen de VS en Iran is de Straat van Hormuz tijdelijk weer open voor scheepvaart.

dinsdag 17 maart 2026

CER-TEX: wat betekent dit voor jouw import en logistiek?

Op 2 maart heeft de EU een grote stap gezet in het digitaliseren van grensprocessen. Met CER-TEX wordt het invoerproces een stuk sneller en efficiënter.

dinsdag 17 maart 2026

Jordex x Delft Solar Team

Jordex is een partnership aangegaan met het Delft Solar Team en daar zijn we best trots op. Wij gaan het team ondersteunen als dé logistieke partner.

Wij gebruiken cookies. Learn more