Geplaatst op:

Uitbreiding team Jordex: Thomas, Nicky en Eschwin

Aan het begin van Q4 zijn er weer een aantal nieuwe collega's gestart op verschillende afdelingen: Thomas Harms als Product Owner, Nicky van Vreeswijk als Customer Service Rep. en Eschwin Legerstee gaat de exportafdeling versterken als Account Manager.

Thomas Harms is ons nieuwe Product Owner. Hij is verantwoordelijk voor het functioneel beheer en de ontwikkeling van ons JIT-systeem. Zijn focus ligt op het prioriteren van nieuwe functionaliteiten en ervoor zorgen dat deze aansluiten bij de doelen van Jordex. Hij is geboren in Dordrecht, maar woont al bijna 30 jaar in Brabant. Na tien jaar in de horeca te hebben gewerkt, is hij de afgelopen vijf jaar actief geweest bij een tankcontaineroperator. In zijn vrije tijd tennist hij graag en doet hij aan CrossFit. Tijdens de pauzes speelt hij graag tafeltennis met collega Sander!

Nicky van Vreeswijk begon op haar zeventiende in de scheepvaart en sindsdien is ze een bekend gezicht in de sector. Ze houdt van sportieve uitdagingen en speelt regelmatig padel, waarbij ze ook aan toernooien deelneemt. Als trotse moeder van haar twee dochters geniet Nicky van gezelligheid.

Met meer dan 12 jaar ervaring in de scheepvaart kent Eschwin Legerstee de logistieke branche door en door. Hij begon zijn carrière bij een rederij en de afgelopen zes jaar heeft hij voor een expediteur gewerkt. Deze ervaring komt goed van pas in zijn rol bij Jordex als Account Manager Export. Eschwin is een gepassioneerd supporter van Sparta en heeft een seizoenkaart, zelf voetbalt hij met veel plezier in een vriendenteam. Daarnaast speelt hij graag padel en is hij altijd in voor een feestje!

maandag 05 oktober 2026

EUDR komt eraan: ben jij voorbereid?

De Europese Ontbossingsverordening (EUDR) komt eraan. De invoering is uitgesteld, maar de nieuwe verplichtingen voor bedrijven blijven staan.

maandag 05 oktober 2026

Golden Week: Vijf leuke weetjes

Terwijl wij de herfst ingaan, trekken miljoenen Chinezen eropuit. Deze nationale vakantieweek is ingevoerd om binnenlands toerisme en consumptie te stimuleren

maandag 05 oktober 2026

Uitbreiding team Jordex: Joey, Robin, Marcel, Ivo & Nathalie

We blijven in beweging. De afgelopen maand zijn er vijf nieuwe collega's gestart. Van projects en douane tot data en customer service.

maandag 05 oktober 2026

Van oceaanvaart tot het Oceanium van Diergaarde Blijdorp

Wist je dat het zeewater in het Oceanium van Diergaarde Blijdorp afkomstig is uit de Atlantische Oceaan? Maersk neem schoon water mee aan boord.

dinsdag 29 september 2026

Laagwatertoeslag ingevoerd

Het waterpeil van de Rijn heeft een historisch dieptepunt bereikt. Door de uitzonderlijk lage waterstanden kunnen binnenvaartschepen minder lading meenemen.

donderdag 17 september 2026

Minder schepen door het Panamakanaal

Het Panamakanaal is een belangrijke schakel tussen de Atlantische en de Grote Oceaan. Zo’n 5% van de wereldwijde zeehandel passeert via deze vaarroute.

donderdag 17 september 2026

Jordex Projects en Chartering bestaat 6 jaar

Zes jaar geleden begon Jordex Projects & Chartering, oftewel JPC. Sindsdien zijn er heel wat bijzondere ladingen, routes en projecten voorbijgekomen.

woensdag 16 september 2026

Wachturen: meer dan alleen de lostijd

Wachturen bij wegtransport ontstaan door wachttijd bij laden of lossen en kunnen extra kosten veroorzaken.

Wij gebruiken cookies. Learn more