Geplaatst op:

Verzegeling van de container; waarom en hoe?

Bij het vervoeren van uw producten in een zeecontainer is containerverzegeling vereist. Maar waarom dient de container verzegeld te worden en hoe beschermt het u?

Het verzegelen van een container dient als barrière tegen diefstal. Het stelt zowel u als de ontvanger in staat om te controleren of de container tussentijds is geopend.

Een container kan met verschillende soorten verzegelingen verzegeld worden. Iedere verzegeling beschikt over een unieke nummering. Zodra de zegel is aangebracht is deze alleen met zwaar gereedschap te ontgrendelen.

Na het laden dient uw container direct verzegeld te worden in het bijzijn van u of de leverancier, in verband met het C-TPAT program (Customs Trade Partnership Against Terrorism) en de ISPS code (International Ship & Portfacility Security code).

U kunt de verzegeling zelf verzorgen of de chauffeur of vervoerder vragen deze mee te nemen. In beide gevallen bent u verantwoordelijk het zegelnummer aan ons op te geven bij de B/L instructie, zodat ons Customer Service department de B/L volledig kan opmaken. In het geval het nummer op het document niet overeenkomt met het zegelnummer, kan de container niet uitgehaald worden op bestemming.

Laatste nieuws

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

woensdag 15 juli 2026

Komkommertijd? Niet in de logistiek.

De zomer is begonnen. Koffers gaan richting de zon, maar ondertussen blijven de komkommers gewoon onderweg. En dat zijn er nogal wat.

woensdag 15 juli 2026

Uitbereiding team Jordex: Davey en Dennis

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis en nieuwe energie. Davey en Dennis zijn gestart bij Jordex en brengen allebei mooie ervaring mee.

vrijdag 10 juli 2026

Wereldwijde havencongestie piekt

Meer dan 10% van de wereldwijde containervloot lag begin juli vast door extreme havencongestie. Het hoogste niveau in vier jaar.

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

dinsdag 14 juli 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

Wij gebruiken cookies. Learn more