Geplaatst op:

Zien we u in onze business loge?

Komend voetbalseizoen hebben we niet twee, maar drie business loges. Met de promotie van Sparta nodigen wij u graag uit voor een mooie Eredivisiewedstrijd in Rotterdam of in het Oosten van het land.

De business loge is een ideale omgeving om de unieke voetbal sfeer op een persoonlijke manier te ervaren. Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen we gezamenlijk de wedstrijd bekijken.

De KNVB heeft het competitieprogramma voor 2016 - 2017 definitief vastgesteld. Het seizoen gaat dit jaar vroeg van start want op vrijdag 5 augustus aanstaande begint de 61e Eredivisie.

Twente neemt het op zaterdag 6 augustus in De Grolsch Veste op tegen één van de drie Rotterdamse clubs in de Eredivisie; Excelsior. Een week later reizen zij af naar Rotterdam voor de eerste thuiswedstrijd van Feyenoord.

Aanstaande zondag 17 juli opent De Kuip haar deuren voor jong en oud en wordt de Feyenoord-selectie voor komend seizoen gepresenteerd. Nieuwe aanwinsten worden geheel volgens traditie per helikopter De Kuip ingevlogen.

Na zes jaar is Sparta Rotterdam weer terug in de Eredivisie. De trainingen zijn in volle gang want op zondag 21 augustus zullen zij tijdens hun eerste thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles moeten laten zien dat ze thuis horen in de Eredivisie.

Wij zouden het erg leuk vinden u te mogen ontvangen in één van onze loges voor een thuiswedstrijd van Sparta Rotterdam, Feyenoord of FC Twente. Mocht u een wedstrijd willen bezoeken, dan kunt u dat aangeven bij uw Jordex contactpersoon of een mailtje sturen naar info@jordex.com. Bij Feyenoord en FC Twente hebben we een beperkt aantal plaatsen dus wacht niet te lang.

Bekijk hieronder het complete competitieprogramma voor de Eredivisie.

Laatste nieuws

maandag 13 juli 2026

Top-10 meest efficiënte havens ter wereld

De tien efficiëntste havens van dit jaar laten zien dat operationele discipline, digitalisering en strakke planning het verschil maken.

woensdag 15 juli 2026

Komkommertijd? Niet in de logistiek.

De zomer is begonnen. Koffers gaan richting de zon, maar ondertussen blijven de komkommers gewoon onderweg. En dat zijn er nogal wat.

woensdag 15 juli 2026

Uitbereiding team Jordex: Davey en Dennis

Nieuwe collega's betekenen nieuwe kennis en nieuwe energie. Davey en Dennis zijn gestart bij Jordex en brengen allebei mooie ervaring mee.

vrijdag 10 juli 2026

Wereldwijde havencongestie piekt

Meer dan 10% van de wereldwijde containervloot lag begin juli vast door extreme havencongestie. Het hoogste niveau in vier jaar.

vrijdag 19 juni 2026

Uitbreiding team Agencies Belgium: Tomislav, Ingmar en Glenn

Begin dit jaar openden we ons tweede Jordex Agencies kantoor. Met trots stellen we het team in Antwerpen aan jullie voor.

dinsdag 14 juli 2026

Liveblog: situatie in het Midden-Oosten

Door de oplopende situatie in het Midden-Oosten kunnen zendingen anders verlopen. We houden de ontwikkelingen continu in de gaten.

vrijdag 19 juni 2026

Vooruitblik zeevracht: tijdig plannen blijft belangrijk

De beschikbaarheid van containers en ruimte op de schepen blijft beperkt, waardoor tijdig plannen belangrijker is dan ooit.

donderdag 18 juni 2026

Voorzichtig herstel in het Midden-Oosten

Na maanden van verstoringen lijken de eerste logistieke knelpunten in het Midden-Oosten langzaam af te nemen.

Wij gebruiken cookies. Learn more