Geplaatst op:

Save the date; Jordex Fund Racing Tour 2019

Een uitgestippelde route voor zowel de recreatieve fietser als de geoefende wielrenner, een (hopelijk) zonnige zomerdag en de voldoening van een donatie. Ideale omstandigheden voor een rit op de racefiets tijdens de Jordex Fund Racing Tour!

Save the date! Na drie succesvolle edities organiseert Jordex op zondag 30 juni de Jordex Fund Racing Tour 2019; een fietstocht door het mooie natuurgebied in de nabije omgeving van Rhoon. Na een unieke koers is het bedrijfsterrein omgetoverd tot een gezellige after-cycle borrel met onder andere een foodtruck en muzikaal amusement.

Wilt u een leuke sportieve dag beleven, waarbij u tevens een goed doel steunt? Voor deelname aan de Jordex Fund Racing Tour vragen wij geen inschrijfgeld, maar een donatie aan de Stichting Rotterdam Fund Racers; een netwerk van Rotterdamse ondernemers, met CEO Ruud Maaskant als voorzitter, die vanuit het hart iets terug wil doen voor de samenleving.

In de aftermovie blikken we graag terug op de Jordex Fund Racing Tour 2018. Bekijk deze hier en schrijf je nu vast in via communication@jordex.com!

Laatste nieuws

dinsdag 24 juni 2025

Wat zijn demurrage en detention?

De drukte in de havens van Rotterdam en Antwerpen blijft toenemen. De wachttijden lopen op, wat voor frustraties en extra kosten, zoals demurrage en detention

dinsdag 24 juni 2025

Onrust Midden-Oosten effect op transportkosten

Na de aanval van Israël zijn niet alleen de brandstofprijzen gestegen - wat merkbaar is op het voor- en natransport - rederijen introduceren risicotoeslagen

dinsdag 24 juni 2025

Interview Wesley Lems Teqplay

"Achter elke perfecte havenaanloop schuilt een stille kracht die het verschil maakt"

vrijdag 20 juni 2025

Aanhoudende congestie haven Rotterdam

Waar congestie in de haven vroeger incidenteel was, lijkt het nu eerder regel dan de uitzondering. De oorzaken zijn divers en stapelen zich op.

vrijdag 20 juni 2025

Uitbreiding Team Jordex: Gerben, Loes, Jan en Okan

Bij Jordex maken onze medewerkers het verschil. Vorige maand is er een enthousiaste groep nieuwe collega’s bij ons gestart. Wij stellen hen graag voor.

maandag 26 mei 2025

Jordex bekroond met Integron Klantbeleving Awards 2025

Met trots kunnen wij aankondigen dat Jordex Shipping & Forwarding de Integron Klantbeleving Awards 2025 heeft gewonnen in de categorie Transport & Logistiek.

maandag 19 mei 2025

Nieuwe regels Saudi-Arabië, Pakistan en FLEGT Indonesië

Per 1 juni is het verplicht om pallets te gebruiken bij het laden van goederen naar Saudi-Arabië, 21 mei wordt er een toeslag geïntroduceerd voor Pakistan

donderdag 15 mei 2025

Wachttijden in de havens nemen steeds verder toe

Het is al enige tijd bekend dat het druk is in de havens van Rotterdam en Antwerpen. De situatie lijkt dagelijks uitdagender te worden en de zorgen nemen toe.

Wij gebruiken cookies. Learn more