Geplaatst op:

Wacht niet op bijzondere momenten, maar maak ze!

Negen afdelingen, alle een eigen kerstboom en vijf dagen de tijd om deze zo mooi, creatief en bijzonder mogelijk op te tuigen. Dat was de Jordex Kerstbomenchallenge voor het goede doel!

Al jaren kiezen wij ervoor om ons budget voor kerstgeschenken een maatschappelijke bestemming te geven. De Nordmannen zijn geleverd door Stichting Taai en namens de winnende afdeling wordt er een donatie van € 2.500 gedaan. Het andere deel van ons budget van €10.000 gaat naar de Stichting Rotterdam Fund Racers. Als dat geen ultieme kerstgedachte is?

Stichting Taai, omdat CF te genezen moet zijn! Een levensverwachting van veertig tot vijfenveertig jaar is waar Cystic Fibrosis (CF), ook wel Taaislijmziekte patiënten het op dit moment mee mogen doen. Er worden stappen gezet, maar de tijd tikt verder en juist tijd is zo kostbaar voor CF-patiënten.

Sport verbroedert. Met deze missie organiseert de Stichting Rotterdam Fund Racers (sport)evenementen om geld op te halen voor kanker-gerelateerde goede doelen. Een initiatief van bevriende relaties uit het Rotterdamse bedrijfsleven die vanuit hun hart iets terug willen doen voor de samenleving.

Bedankt voor jouw loyaliteit, vertrouwen en de fijne samenwerking. In 2022 staan we weer voor je klaar. Samen met jou maken wij de gewone momenten graag bijzonder!

maandag 08 december 2025

Uitbreiding team Jordex: Fleur, Jurriaan, Meike

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

dinsdag 09 december 2025

Tijdelijke vertraging bij keuringen van gevogelte

Importeurs van veterinaire of keurplichtige goederen kunnen op dit moment te maken krijgen met langere doorlooptijden bij de keuringen.

maandag 08 december 2025

Wachttijden lopen op: wegvervoerders trekken aan de bel

Het is extreem druk in de Rotterdamse haven, waardoor ritten van wegvervoerders vertragen of zelfs stilvallen.

vrijdag 05 december 2025

Beperkte scheepscapaciteit aanloop Chinees Nieuwjaar 2026

Op 17 februari 2026 begint voor Chinezen en Hongkongers het jaar van het paard. Deze nationale vakantie is iets om als importeur nu al rekening mee te houden.

woensdag 03 december 2025

ETS-toeslag stijgt per 1 januari 2026

Per 2024 is de maritieme sector toegetreden tot de EU ETS. In 2024 is 40% van de CO2-uitstoot belast, in 2025 70% en vanaf 1 januari 2026 de volle 100%.

donderdag 13 november 2025

Uitbreiding team Jordex: Yannick en Valentina

Bij Jordex verwelkomen we met enthousiasme nieuwe medewerkers die ons team komen versterken. Graag stellen we onze nieuwe collega’s aan jullie voor.

woensdag 12 november 2025

Grootste schip in twee jaar vaart door Suezkanaal

Het Suezkanaal ziet weer meer scheepvaartverkeer. Langzaam keren steeds meer grote containerschepen terug naar deze belangrijke vaarroute.

woensdag 12 november 2025

Jordex-duo Hoppezak en Dorenbos: klaar om Ahoy te veroveren!

Voor de vierde keer op rij jaar prijkt Vincent Hoppezak met het Jordex logo op de wielerbaan. Dit jaar met een nieuwe bondgenoot: Yanne Dorenbos.

Wij gebruiken cookies. Learn more